اهمیت شغل و استخدام ، از منظر موسسات حرفه ای ، یک عنصر مهم در فرآیند فعالیت های شغلی و استخدامی خواهد بود .

بطوریکه از دیدگاه بسیاری از کارشناسان، اهمیت منابع انسانی و کیفیت مهارت و دیگر پارامترهای نیروی انسانی نقش اساسی درموفقیت اهداف سازمانی خواهد داشت  .

سایت استخدامی باجاب ،  سعی نموده است با درک واقعی از این واقعیت ، با استفاده از استاندارهای شغل یابی و کاریابی تجربه شده روز دنیا و همچنین از تجارب محلی ، بهترین اطلاعات مفید و ضروری از شرح نیاز شغلی و آگهی استخدام تهران و اکثر شهرها ، فراهم نماید .

 

اطلاعات اخذ شده در درج آگهی استخدام ،  با اطلاع  از دسته بندی سلایق مختلف کارفرمایان و کارجویان به جهت اهمیت و دقت اطلاعات مورد نیاز شغلی ، در دو قسمت اجباری و غیر اجباری پیش بینی گردیده است .

جزئیات بسیار دقیق شغلی باعث  کشف استعدادها  وآسوده خاطر بودن کارفرمایان از یک استخدام با کیفیت خواهد بود .

 

در  سایت استخدامی باجاب ، با درکی صحیح و عمیق از اجزای شغلی و استخدامی  ، آگهی با کیفیتی را ایجاد نموده  ، و سپس مورد جستجوی شغلی و استخدامی قرار خواهید گرفت .

اجزای شغلی درج شده در سایت باجاب ،  عناوینی هستند که شامل تمام گروه های شغلی بوده  و به صنف و گروه خاصی تعلق ندارد .

 

آشنایی بیشتر  با سایت استخدامی و کاریابی باجاب :

با جاب ، سایت اطلاع رسانی مشاغل و استخدام های روز تهران و سایر استان ها و شهر های ایران، که به تفکیک تمام نقاط، به شکل زیبا و ساده، طراحی و پیاده سازی گردیده است در باجاب، علاوه بر عنوان و شرح آگهی استخدام ،  عناوین مختلف استخدامی از جمله عنوان شغلی استخدام، طبقه بندی مشاغل استخدامی، دسته بندی استخدامی، طبقه بندی عناوین شغلی، درآمد و حقوق ،  عنوان محل کار ، تجربه، سن و جنسیت استخدامی ،  کیفیت محیط شغلی از همه جهات ، ویژگی افراد ، رشته تحصیلی و مدرک تحصیلی استخدام، مورد جستجوی ویژه قرار می گیرد .

 

در سایت استخدامی باجاب، درج آگهی استخدام به هر تعداد از عناوین شغلی، پیش بینی و پیاده سازی گردیده و انعطاف کارفرمایان  جهت درج آگهی استخدام و کارجویان کاریابی تهران و سایر شهرها  جهت  جستجوی آگهی استخدامی، فراهم گردیده است.

مکانیزم باجاب ،  از معتبرترین سایت های  استخدامی روز دنیا، الگو برداری و به شکل کاملا بومی پیاده سازی گردیده است .

مزایای سایت استخدامی باجاب :

- امکان درج هر تعداد عنوان شغلی در آگهی استخدام

- امکان درج آگهی رایگان استخدامی در ۱۱۰۰ شهر

- امکان درج طبقه بندی مشاغل مطابق استاندارد ،  به هر تعداد در آگهی استخدام

- امکان درج شکل  همکاری به هر تعداد در آگهی استخدام

- امکان درج نیاز مدرک تحصیلی در آگهی استخدام

- امکان درج نوع درآمد و مقدار حقوق در آگهی استخدام

- امکان درج رشته تحصیلی مورد نیاز ، به هر شکل و شرایط در آگهی استخدام

- امکان درج عنوان محل کار و درج شرایط در آگهی استخدام

- امکان درج تجربه در آگهی استخدام

- امکان درج نوع و شکل محیط شغلی در آگهی استخدام

- امکان درج نوع ویژگی افراد در آگهی استخدام

- امکان جستجوی شغلی در آگهی استخدام در نمایش کامل آگهی استخدامی

- امکان جستجوی شغلی در دسته بندی های عمومی و کاربرپسند در آگهی استخدام

امکان جستجوی شغلی بر اساس تمام موارد درج شده در آگهی استخدام بصورت جداگانه

 

سایت استخدامی باجاب ، یک سایت اطلاع رسانی شغلی در همه گروه ها و دسته ها می باشد. بطوریکه کاربر به منظور کاریابی، به محض ورود به وبسایت ،  تمامی عناوین و پارامترهای شغلی و استخدامی را از زوایای مختلف مورد جستجو قرار می دهد . تنوع شکل همکاری از قبیل استخدام پاره وقت، استخدام تمام وقت، استخدام شیفتی، کار  دورکاری، کار در منزل، کار شبانه روزی، کار پروژه ای و همه موارد را مورد جستجو و انتخاب قرار می دهد. تنوع بیش از  ۴۰۰۰ عنوان شغلی و امکان درج آگهی با همه عناوین خصوصا استخدام مهندس ، استخدام کارگران ساده، متخصصین و کارشناسان، تکنسین، مدیران ،  مربیان و تمامی عناوین شغلی وجود دارد .

 

در قسمت سن و جنسیت، استخدام افراد با هر سن و جنسیت از قبیل استخدام آقا، استخدام خانم، استخدام افراد جوان و میانسال فراهم گردیده است. همچنین امکان درج  تمامی رشته های تحصیلی و جستجوی استخدامی مشابه  فراهم گردیده است .

در باجاب امکان درج ، طبقات مختلف شغلی مطابق استاندارد ، در گرو های  متخصصین و مهندسین ، تکنسین ها ،  کارکنان مهارتی ، کارکنان اداری و پشتیبانی ، کارکنان فروش ، کارکنان و متصدیان ماشین الات و رانندگان ،  کارکنان خدماتی ، و کارگران ساده ، فراهم گردیده است . بطوریکه هر یک از این موارد قابل درج و جستجو خواهد بود .

سایت استخدامی باجاب ارتباطی مناسب بین کارجویان و کارفرمایان به شکل کاملا ایده آل ایجاد کرده و کارجویان کاریابی می توانند با هر عنوان شغلی و تجربه ای، با درآمد خاص و شکل همکاری مورد نظر استخدام شوند .

باجاب طرحی متفاوت از یک وب سایت آگهی استخدامی می باشد .تاریخ : یکشنبه 15 بهمن 1396 | 10:53 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات